strona główna
PL EN

O Grupie LBA

Grupa

Cel Grupy, to wyszukiwanie optymalnych rozwiązań techniczno-produkcyjnych dla potrzeb każdego sektora przemysłu.

Grupa Lebronze alloys łączy doświadczenie z rozwojem nowych technologii w działalności produkcyjnej.

Uzupełniające się zakłady produkcyjne, możliwość synergii oraz chęć zespołu do ścisłej współpracy z naszymi klientami stanowi naszą siłę i stwarza całkowicie nowe możliwości dla naszej grupy.

Grupa Lebronze alloys powstała z integracji różnych firm specjalizujących się głównie w produkcji ze stopów miedzi, a także ze stopów aluminium i ze specjalistycznych stali stopowych.

Dzięki interdyscyplinarnemu know-how, Grupa znajduje się dzisiaj w centrum przemysłu ciężkiego, obejmującego takie sektory jak: lotnictwo; przemysł rafineryjny i gazów energetycznych, energetykę, kolejnictwo oraz inne sektory produkujące mniejsze gabarytowo detale i urządzenia.

Jednym z głównych atutów Grupy jest oparcie jej oferty na w pełni zintegrowanym procesie produkcyjnym. Wszystkie dostarczane przez Grupę produkty są wytwarzane w obrębie 9 uzupełniających się nawzajem podmiotów, które oferują technologie przemysłowe, takie jak: odlewanie, wytłaczanie, kucie, tłoczenie na gorąco, ciągnienie drutu, obróbkę skrawaniem, odlewanie odśrodkowe.

W pełni zintegrowany proces produkcyjny gwarantuje pełną możliwość śledzenia przebiegu produkcji detali i tym samym doskonałą kontrolę jakości produktów.

W zespole produkcyjno-zadaniowym pracuje w Grupie 1100 osób, a jej obroty sięgają 220 mln € rocznie (90% na eksport). Grupa oferuje ponad 150 różnych stopów i łącznie produkuje ich ponad 30.000 ton rocznie. Oferuje 20.000 ton produkcji rocznie w zakresie wyrobów wytłaczanych. Posiada ponad 100 centrów obróbczych. Utrzymuje i rozwija dedykowane działy badań i rozwoju technicznego. Grupa Lebronze alloys wspiera swoich klientów od fazy projektowania, aż po produkcję finalną wszelkiego rodzaju części.

Aby dowiedzieć się więcej o Grupie LBA, prosimy odwiedzić stronę: www.lebronze-alloys.comStrona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X